Веселокутська сільська рада   оголошує про проведення конкурсу на право оренди  комунального  майна  територіальної громади  села.

      Конкурс проводиться за принципом аукціону і полягає у визначенні орендаря, який запропонує  найбільшу орендну плату при забезпеченні виконання інших умов використання майна.

 

 1. Назва об’єктіворенди: споруда  колишньої гідроелектростанції, що розташована в с.Веселий Кут, вул..Набережна, 31 а,  передана у комунальну власність територіальної громади згідно рішення суду,  загальною площею  27 м2.

 

2. Умови конкурсу: сплата орендної плати; використання об’єкта оренди за цільовим призначенням; забезпечення  ремонту та відновлення  орендованого майна; забезпечення дотримання протипожежних норм експлуатації об’єкта;  дотримання санітарно-екологічних норм експлуатації об’єкта; створення безпечних та нешкідливих умов праці; відшкодування орендодавцю вартості проведення експертної оцінки об’єкта оренди.

 

5. Цільове використання об’єкта оренди:

- відновлення роботи гідроелектростанції.

 

6. Початковий розмір орендної плати на місяць (за перший/базовий місяць)оренди(без урахування ПДВта індексу інфляції)становить   655  грн.

 

7. Крок збільшення орендної плати – 5% початкового розміру.

 

8. Строк оренди: 2 роки 11 місяців.

 

9. Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подаютьдо сільської ради заяву за адресою : Веселокутська сільська рада

                                Вул.Колгоспна,буд.2

                                Тальнівського району

                                 Черкаської області

                                   20414

 

 До заяви для участі у конкурсі додаються такі документи:

 

- належним чином завірену копію свідоцтва про державну реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності;

 

- належним чином завірену копію статуту;

 

- належним чином завірену довідку про включення до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ);

 

- належним чином завірену копію свідоцтва про сплату єдиного податку або свідоцтво платника податку( при потребі);

 

- письмові зобов’язання (пропозиції) щодо виконання умов конкурсу.

 

10.    Письмові зобов’язання (пропозиції) щодо виконання умов конкурсу надаються за підписом відповідальної особи подаються у відповідно промаркованому конверті: обов’язково зазначається найменування і адреса одержувача, назва об’єкта оренди відповідно до оголошення, а також адреса, номери контактних телефонів Претендента. Якщо конверт незапечатаний або непромаркований у відповідності з вищенаведеними вимогами, комісія не несе відповідальності за неправильне або передчасне відкриття пропозиції. Пропозиції щодо розміру орендної плати подаються в окремому конверті.

 

11. Конкурс відбудеться  01  липня  2016року о 10  год. в приміщенні Веселокутської сільської ради .

 

12. Документи приймаються до 13.00 год.30 червня  2016року за адресою  вул.Колгоспна, буд.2 с. Веселий Кут Тальнівського району Черкаської області  Веселокутська сільська рада.

 

Довідки за телефоном:  (04731) 9 -99 -45.

 

 

 

Сільський голова                                                                            П.Козаченко